Наша компанія

Спанг Агро – це національна агропромислова компанія, що займається забезпеченням жителів України та багатьох інших країн світу якісною зерновою продукцією. Наша команда фахівців сприяє налагодженню взаємовигідних зв’язків між аграріями (сільськогосподарськими виробниками) та споживачами зерна і олійних культур (переробними підприємствами та іншими суб’єктами ринку).

Серед головних векторів діяльності компанії:

  • Агровиробництво, зокрема – вирощування зернових та олійних культур
  • Послуги зберігання та відвантаження зерна й олійних культур на внутрішніх елеваторах
  • Експорт зерна, побудова зручних логістичних схем постачання в різні країни світу

Фундаментом для динамічного поступу компанії є втілення свіжих ідей та використання інноваційних технологій. Ми постійно займаємося розвитком співпраці з новими українськими та іноземними контрагентами, що дає змогу розширити варіативність пропозицій для теперішніх партнерів. Наша команда щиро переконана в наявності підґрунтя для лідерства України серед постачальників зерна з Чорноморського регіону. Таке лідерство буде досягнуте за умов збереження прогресивних тенденцій, які закладаються сьогодні.

На першому місці за обсягами експортування в компанії Спанг Агро перебуває пшениця. Також ми займаємося постачанням на світовий ринок ячменю, кукурудзи, сої, ріпаку. Надвисокий рівень уваги приділяється якості продукції та відповідності європейським/ американським стандартам стосовно товарних характеристик зерна. Завдяки впровадженню сучасних технологій зростає врожайність та інші важливі показники виробництва за одночасного збереження родючості ґрунтів.

Успіхи в операційній діяльності компанії Спанг Агро досягаються завдяки розбудованим регіональним мережам постачання, а також наявності технологічних ресурсів, зокрема зерносховищ силосного типу та спецтехніки.

Компанія постійно готова до змін, впровадження інноваційних проектів, залучення нових талановитих фахівців, включно – до менеджменту та керівного складу. Поряд з тим, незмінними лишаються фундаментальні цінності нашої команди. Ми безапеляційно вимагаємо від кожного співробітника дотримуватись принципів чесності та добропорядності. Ділова репутація для нас – це один з головних чинників зміцнення позицій на ринку.

Пропонуємо вам разом з нами забезпечувати поступ України на світовому ринку зерна!