Експорт

Україна займає передові позиції експорту сільськогосподарської продукції на світовому ринку, але нам є куди рости. Мета Спанг Агро – показати іншим країнам, що наша держава здатна забезпечити якісною продукцією і може конкурувати з лідерами ринку.

Для цього компанія з кожним роком збільшує обсяги поставок за кордон та розширює їх географію.

Наші аналітики вивчають потреби ринку, актуальні тенденції, і на їх основі шукають нових партнерів та створюють комфортні умови для вже існуючих.

Нам важливо не тільки нарощувати обсяги поставок, але і підвищувати якість продукції. Для цього регулярно проводяться нові заходи, застосовуються різні методи засіювання, обробки та збирання врожаю.

Головна умова країн ЄС щодо експорту продукції – відповідність вимогам якості та безпечності для здоров’я. Спанг Агро діє згідно даних правил. Кожна партія, що відправляється на продаж, уважно перевіряється по нормах міжнародних стандартів. Продукція має відповідні сертифікати, що прийняті в ЄС та інших державах. Завдяки продуманій логістичній інфраструктурі, транспортування здійснюється до портів у максимально стислий період, без втрат властивостей. Налагодження ділових зв’язків з іноземними партнерами дає свої результати, і кожен рік кількість експорту збільшується, що приносить суттєвий вклад у економіку держави.