Вирощування

Приоритетним напрямком холдингу Спанг Агро є вирощування зернових, бобових та олійних агрокультур. Наші площі знаходяться в різних регіонах країни для того, щоб забезпечити оптимальні умови для зростання конкретної рослини та мінімізувати вплив погоди на кількість та якість врожаю. Ми співпрацюємо зі селекціонерами, суворо підходимо до аналізу насіння, щоб продукція відповідала міжнародним та вітчизняним нормам.

У комплекс заходів для збільшення обсягів врожаю входить чітке дотримання строків сівби та правил висіву. Наші спеціалісти багато уваги приділяють рівню насиченності ріллі агрокультурами. Зернові у її структурі повинні складати 50-55%. Дотримання даних норм сприяє отриманню стабільно високих врожаїв без різких коливань їх обсягів.

Експерти Спанагро використовують сучасні принципи сівозаміни, завдяки чому підвищується якість зерна та зберігається ресурс ґрунту. Окрім того, науковий підхід дозволяє розрахувати оптимальний комплекс використовування засобів захисту рослин, добрив та їх кількості, щоб не нанести шкоди землі та навколишній екосистемі. При складанні плану сівозаміни також береться до уваги актуальні потреби внутрішнього та світового ринків.

Збирання врожаю – це організований структурований процес, який відбувається чітко за планом та максимально швидко. Допомогає в цьому сучасне обладнання та сільськогосподарська техніка, які дозволяють проводити посівні та збиральні роботи максимально ефективно.

Важливим напрямком для холдингу є точне землеробство та бережне ставлення до ресурсів. У рамках цієї концепції ми розробили комплекс заходів, спрямованих на збагачення чорнозему та використання засобів захисту рослин та добрив, які не шкодять землі.