Експерти USDA оцінили ситуацію...
Нещодавно Закордонна служба сільського господарства USDA (Міністерства сільського господарства США)...
Як зберігають зерно у...
Вітчизняні зерновиробники прийшли до розуміння нагальної потреби будівництва сучасних комплексів...
В Україні планують зібрати...
Згідно з офіційними повідомленнями, на 1 листопада українські аграрії зібрали...
Україна змагається на тендерах...
Єгипет – найбільший покупець пшениці у світі. Тому тендери державного...
Експорт вітчизняного зерна в...
У минулому маркетинговому році закордон було експортовано 50,4 млн тон...

Прогноз споживання та запасів зернових на світовому ринку в 2019 році

Заготівля продукції аграрної промисловості залежить від кліматичних умов, попереднього замовлення на вивіз за кордон чи реалізації всередині держави, конкурентоспроможності серед інших культур. У зв’язку з низьким рівнем урожаю зернових в минулому році в Індії, Бразилії та США прогнозується недостатня кількість власних запасів зернових та підвищення потреби в закупівлі у 2019. Передбачення стосовно запасів у світі …

Особенности агротехники выращивания саженцев

Урожай фруктов и их качество зависит от того, насколько сильным и здоровым является дерево. Только следуя всем правилам агротехники выращивания саженцев можно получить хороший результат.

Новые сорта зерновых культур как способ повысить урожайность

Использование новых сортов зерновых культур – это не следование новым трендам, а необходимость. Только так можно повысить урожайность и вывести агробизнес на новый уровень.

Можно ли повысить урожайность картофеля с помощью органических удобрений: обзор препарата

Насколько эффективно и важно использование удобрений для урожайности картофеля. Практическое исследование органического препарата Гумистим и его польза для фермера.

Світове виробництво кукурудзи: чого очікувати на ринку

Світовий ринок агропродукції у цьому році переживає деякі зміни. Торгівельна війна між США та Китаєм відобразилася на сегменті сільського господарства у багатьох країнах. Спостерігається перерозподіл обсягів вирощування тих чи інших культур.

Проблемы и перспективы агропромышленного комплекса Украины

Текущая модель ведения сельского хозяйства в Украине значительно отличается от стандартов, принятых в развитых странах. Для улучшения состояния отрасли необходима комплексная модернизация, где особое внимание следует уделить аграрной сфере.

Прогноз урожая зерновых и стоимости агропродукции на 2019 год

В этом году посевная кампания стартовала раньше, чем прошлом, с разницей в месяц. Способствовали погодные условия и температура. По оценкам аграриев, площадь под сельхознаделы не изменится – как и в 2018, выращивание агрокультур занимает более 7 млн земли.  Прогнозы на будущий урожай Сохраняться ли показатели урожая, говорить сложно. Погода в текущем сезоне непредсказуема, а обильные …

Фермери Херсонщини об’єдналися, аби формувати товарні партії овочів

У селі Новософіївка Херсонської області вирощують моркву та редис. А продукцію вищого сорту збувають на гуртовому ринку у Великих Копанях. Про це повідомляє Український проект бізнес-розвитку плодоовочівництва.

В Україні подорожчала цибуля

Ціни на українську  цибулю на цьому тижні знов почали зростати. Фахівці «Інфо-Шувар» кажуть, що сьогодні існує кілька причин для зростання ціни,  головна  – це  стабільно зростаючий попит в країнах ЄС, повідомляє «Інфо-Шувар».