Переробка

Важливим напрямком для компанії Спанг Агро є переробка зернових культур. Щоб пропонувати клієнтам якісну продукцію, необхідно бути впевненими у кожній ланці процесу. Тому ми самі вирощуємо, зберігаємо та переробляємо культури.

Напрямок переробки включає в себе два сегмента – виробництво борошна, круп та виготовлення комбікормів.

Для надання якісної продукції встановлене сучасне обладнання, що автоматизує роботу, виключаючи помилки. На потужностях виробляють 7 видів борошна різних сортів із жита, пшениці та їх сумішей.

Для тваринництва ми пропонуємо якісний комбікорм для вигодовування:

  • свиней;

  • великої та маленької рогатої худоби;

  • птиці;

  • кролів, нутрій;

  • риби та інших.

Обладнання та технології виробництва Спанг Агро відповідають всім стандартам ISO 9001. Досвідчені спеціалісти регулярно застосовують нові підходи до переробки культур та їх відходів, щоб забезпечити якісну продукцію для внутрішнього споживача та на експорт.

Перед процесом переробки сировина проходить кілька аналізів та перевірок, щоб упевнитися, що вона безпечна для споживання і не становить загрози здоров’ю людей та тварин. Наше борошно можна використовувати для виробництва круп, пластівців, мюслів та іншої продукції. Кожна партія сировини має необхідні документи, що підтверджують її якість.

Потужності пропонують:

  • п’ять видів круп, серед яких перлова, гречана, вівсяна;

  • сім типів пластівці та їх сумішей;

  • мюслі трьох видів.

За технологічним процесом слідкують досвідчені спеціалісти, кожен етап виготовлення контролюється, завдяки чому ризик помилок та браку зведений до мінімуму.

Ми працюємо згідно стандарту ISO 22000. Наша продукція цінується за високу якість. Компанія постійно розвивається, щоб надавати клієнтам сервіс високого рівня по доступній ціні.

Потужності підприємства дають можливість переробляти продукцію у великій кількості. Працюють кілька ліній, завдяки цьому можна обробляти різні культури одночасно.

 

Якість продукції підтверджують сертифікати відповідності та регулярні лабораторні дослідження.