Зберігання

Спанг Агро має свої потужності для тривалого зберігання врожаю. Сучасно обладнані елеватори забезпечують повний комплекс заходів, починаючи від приймання вантажівок і закінчуючи регулярною перевіркою умов знаходження продукції.

До елеваторів створений звучний під’їзд, щоб уникнути заторів та простоювання машин, діє електронна система черги. Кожна автівка проходить чітко організовані процедури зважування та розвантаження без втрати часу.

На базі підприємств проводиться аналіз продукції на іноземному обладнанні, яке надає максимально точну інформацію про її якості. Наші елеватори розташовані у різних регіонах країни, щоб забезпечити зберігання свого врожаю та контрагентів. Потужності з високою оборотністю розраховані на 12 видів агрокультур, серед яких:

  • зернові: пшениця, овес, жито, сорго та гречка та інші;
  • олійні: соняшник та ріпак;
  • зернобобові: горох та соя.

Для кожної культури забезпечені індивідуальні умови, завдяки яким продукція не втрачає якості.
На підприємстві надаються послуги сушіння продукції. Його очищують від органічних домішок, проводять вентилювання та знезараження, щоб знизити ризик втрати якісних характеристик.

Для кожної рослини підбираються індивідуальні умови зберігання, з урахуванням температури, рівня вологості та освітлення. Спеціалісти чітко слідкують та своєчасно проводять необхідні заходи, щоб зерно та олійні підтримувати в кондиційному стані.
Кожний елеватор компанії Спанг Агро має зручну транспортну розв’язку та залізничний вузол, що забезпечує можливість відправлення продукції по всій країні та до портів.

Підприємства мають сертифікати, що підтверджують наявність необхідних умов для якісного довготривалого зберігання агрокультур.