Клієнтам

Спанг Агро – це компанія, яка орієнтується на потреби клієнтів і розробляє для них вигідні умови співпраці. Ми пропонуємо широкий комплекс послуг, які будуть корисні для вітчизняних та іноземних підприємств, фермерів та торговельних мереж.

Сфери діяльності холдингу:

  • рослинництво;
  • переробка сої;
  • послуги елеваторів.

Продукція рослинництва. Наші поля розташовані у різних областях країни, де вирощують зернові культури, кукурудзу, олійні та зернові культури. Вся продукція має сертифікаті якості, ДСТУ, відповідає вітчизняним та європейським стандартам. При роботах багато уваги приділяється концепції органічного землеробства, завдяки якому вдається зберегти родючість землі і значно підвищити врожайність. 

Вирощування, переробка та зберігання сої – одна з пріоритетних сфер діяльності холдингу. Сировина переробляється на власному підприємстві, де створені ідеальні умови для роботи з олійною культурою. Технічні та виробничі можливості потужностей дозволяють також зберігати сою та продукцію з неї. Ми пропонуємо якісний шрот з високим вмістом протеїну та олію, що відповідає міжнародним стандартам та ДСТУ.

Спанг Агро пропонує клієнтам якісне тривале зберігання агрокультур у елеваторах. Підприємства спроектовані по європейським стандартам та обладнані сучасною технікою з системою контроля та підтримування ідеальних умов для різних видів продукції. На елеваторах досвідчені фахівці проводять комплексне лабораторне дослідження зерна для виявлення його якості за вмісту корисних речовин.

Також продукція сушиться, очищується від сторонніх домішок та бруду. У разі потреби проводять вентилювання та знезараження сировини.  

Агрохолдинг спрямований на довготривалу співпрацю. Для нових та постійних клієнтів створюються вигідні умови. Ми прислухаємося і намагаємося стати кращіми для вас!